';

Natalia & Sławomir

15.08.2023

Pobieramy się!To będzie wielki dzień!Bądź koniecznie!

Poznaj nas bliżej

Kilka słów na temat przyszłej Młodej Pary

Natalia Guzik

Fotografia to jej pasja. Realizuje ją w roli fotografa ślubnego.

Uwielbia długie spacery i wędrówki po górach – szczególnie zdobywanie nowych szczytów i odkrywanie malowniczych miejsc.

Fanka mediów społecznościowych oraz trendów w modzie i makijażu, które śledzi na bieżąco. Kocha zwierzęta – szczególnie te małe i puszyste w dotyku. Właścicielka maltańczyka o imieniu Harvey.

Co uwielbiam? Czym się pasjonuję?

Wycieczki w góry
100%
Fotografia
95%
Ubrania / Kosmetyki
90%
Zwierzęta
90%
Sławomir Żądło

Zajmuje się projektowaniem graficznym i tworzeniem stron internetowych.

Gadżeciarz, fan polskiej literatury fantasy, gier komputerowych z gatunku RPG, filmów science-fiction oraz muzyki rockowej i elektronicznej.

Ciekawy nowinek technologicznych ze świata sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych. Interesuje się także ekstremalnym kolarstwem górskim (downhill / freeride).

Co uwielbiam? Czym się pasjonuję?

Wycieczki w góry
100%
Projektowanie graficzne
100%
Komputery / Elektronika
85%
Downhill / Freeride
80%
Nasza historia

Jak się poznaliśmy, co przeżyliśmy

Historia tej miłości zaczyna się dość banalnie jak na XXI wiek. Poznali się przez Internet. Chociaż dzieliła ich niemała odległość, to po pewnym czasie pisania ze sobą (jeszcze wtedy na GG), wysyłaniu sobie SMS-ów i prowadzenia długich rozmów telefonicznych, pewnego pięknego, wiosennego dnia spotkali się. Deptak przy jeziorze w jej rodzinnej miejscowości był miejscem ich pierwszego spotkania.  Choć było ono dla Natalii zwykłym i codziennym, od tamtej pory stało się wyjątkowym.

Sławomir przyjeżdżał do swojej wybranki coraz częściej. W końcu przyszedł czas przedstawienia się rodzinie (mama Nati do tej pory wspomina pierwsze spotkanie ze Sławomirem). Razem spędzali weekendy, we dwoje jeździli na wycieczki – dzielili ze sobą każdą wolną chwilę.

Ponadto zaczęli też dzielić ze sobą wspólne pasje oraz odkrywać nowe. Pokochali wspólne wyprawy w góry. I chociaż Sławomir nigdy wcześniej sam nie zamierzał wybierać się na tego typu wędrówki i nigdy go to nie interesowało, to Nati zaraziła go górskimi wyprawami. Początkowo zdobywali szczyty Beskidu Wyspowego i niższe partie Tatr, aż w końcu otarli się o śmierć w ich wysokich partiach. Do dnia dzisiejszego uwielbiają adrenalinę związaną z takimi wyprawami i starają się odkrywać kolejne piękne miejsca i zdobywać nowe szczyty.

Sławomir za to zaraził Nati rowerową zajawką, która już od dziecięcych lat mu towarzyszyła. W związku z tym, w wolnym czasie przemierzali wspólnie kilometry na rowerach górskich, chociaż Sławomir zdecydowanie wolałby, żeby były to rowery downhillowe. Mają wiele wspólnych zainteresowań i czasem starają się dzielić je również z własnymi rodzinami.

 • Poznanie się
  08.02.2014
 • Para
  28.04.2014
 • Narzeczeni
  28.04.2018
 • Małżonkowie
  15.08.2021
 • Poznanie się
  08.02.2014
 • Para
  28.04.2014
 • Narzeczeni
  28.04.2018
 • Małżonkowie
  15.08.2021

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Antoine de Saint-Exupery „Mały książę”

0
dni będziemy razem
w dzień naszego ślubu
0
razy dziennie mówimy sobie Kocham Cię!
próbując słowami wyrazić nasze uczucie
0
kilometrów przeszliśmy po górach
zachwycając się pięknem tego świata
0
kilometry oddzielają nasze domy
lecz to nie stanowi dla nas żadnej przeszkody
Zdjęcia i film ślubny

Najpiękniejsze chwile zatrzymane w czasie

Podziękowania dla rodziców

Za dar życia, wszelki trud włożony w nasze wychowanie i wszelką pomoc

Wedding trailer

Oto jest! Filmowy skrót naszego wielkiego dnia!

Nasz wielki dzień

Zbliża się wielkimi krokami

15 sierpnia 2021 – 15:00

Do naszego ślubu pozostało...

%-DDni:%-HGodzin:%-MMinut:%-SSekund:
Plan dnia

Godziny kluczowych momentów dnia ślubnego

12:15
Wyjazd Pana Młodego wraz z rodziną do domu Pani Młodej.

13:45
Przyjazd Pana Młodego i gości weselnych do domu Pani Młodej. Błogosławieństwo Młodej Pary.

15:00
Uroczystość ślubna w kościele Św. Świerada i Benedykta w Tropiu.

17:00
Przyjęcie w domu weselnym w Janowicach koło Zakliczyna.

6:00
Zabawa do białego rana!
Atrakcje

które przygotowaliśmy dla naszych Gości

Fotobudka
17:00 - 21:00
Załóż szalone przebranie, pokaż śmieszną minę lub po prostu uśmiechnij się do obiektywu. Zrób zdjęcie w fotobudce i wklej je do naszej Księgi Gości!
Pokaz sztucznych ogni
23:00
Zachwyć się magią nocnego nieba rozświetlonego barwnymi chryzantemami, palmami i peoniami stworzonymi przez fajerwerki!
Obsługa barmańska
16:30 - 2:00
Najlepsze drinki i koktajle, zaskakujące smakiem i oryginalnym wyglądem, podane w niezwykle efektowny sposób podczas pokaz sztuki barmańskiej Flair!
Informacje dodatkowe

związane ze sprawami organizacyjnymi

Składanie życzeń
Składanie życzeń Młodej Parze odbędzie się na sali weselnej.
Zdjęcie grupowe
Wspólne zdjęcie grupowe zostanie wykonane (jeśli pogoda pozwoli) na dziedzińcu kościoła po uroczystości ślubnej. Z tego względu uprzejmie prosimy, aby wszyscy Goście weselni byli na miejscu.
Nocleg w domu weselnym
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w domu weselnym (na własny koszt). W tym celu prosimy o kontakt z managerem: 576 111 569 lub 698 201 815. Nocleg należy zarezerwować z możliwie dużym wyprzedzeniem.
Kto nam towarzyszy

Nasi rodzice i świadkowie

Mama Pani Młodej – Teresa

Teresa to niesamowicie ciepła i troskliwa osoba. Całe życie oddaje się swoim dzieciom i tworzy ciepło rodzinne. Nati bardzo dużo zawdzięcza swojej mamie. Od zawsze mają ze sobą świetny kontakt i dzieli je wiele wspólnych cech. Spędzają ze sobą dużo czasu i nieraz nie potrafią bez siebie żyć. Dzielą wspólne radości, ale również smutki. Często łączą ich również podróże, te małe i duże. W okresie letnim uwielbiają wspólne grzybobrania, chociaż Nati i tak w tej kwestii nigdy nie dorówna swojej mamie. Mama Nati jest bardzo nowoczesną i energiczną osobą – dzięki temu jest dla córki wyjątkowa. Nati wie, że w każdej kwestii może liczyć na mamę, że razem mogłyby przenosić góry oraz jest przekonana, że na kolejny tatuaż wybiorą się znów wspólnie. Teri z zięciem też się lubią – na razie

Tata Pani Młodej – Tadeusz

Tadeusz jako głowa rodziny jest dla Nati przykładem prawdziwego mężczyzny. Poświęca się pracy za granicą, dzięki czemu zapewniał jej dotychczasowe życie. Nati szczególnie miło wspomina dziecięce chwile z tatą. Wielokrotnie wspólnie wykonywali prace typowo męskie, które z pozoru wydają się być ciężkie. Ojciec uczył córkę, jak wbijać gwoździe, kosić trawę i murować ścianki. W efekcie tego Nati pełniła w domu trochę rolę syna. Ogólnie mają ze sobą dobry kontakt i lubią pożartować. Jeśli chodzi o relację teściu – zięć, to jest w porządku, szczególnie, kiedy Tadek potrzebuję naprawić coś w laptopie lub zgrać nowe filmy

Mama Pana Młodego – Krystyna

Bardzo pracowita i uczynna osoba. Dużo poświęca swojej rodzinie. Dla Sławomira jest przykładem prawdziwej gospodyni domowej, przez wzgląd na jej dbałość o dom i rodzinę. Uosobienie spokoju i rozwagi. Chętnie dzieli się z synem swoimi życiowymi doświadczeniami. Sławomir wielokrotnie wspomina lata dzieciństwa – do dnia dzisiejszego pamięta smak gumy Boomer, którą dostawał od mamy na pożegnanie, kiedy wychodziła do pracy. Krystyna uwielbia, gdy syn ze swoją narzeczoną odwiedzają ją w Kasince. Szczególnie lubi kiedy przyjeżdżają na obiad Przyszła teściowa lubi dzielić czas i rozmowę ze swoją przyszłą synową.

Tata Pana Młodego – Stanisław

Sławomir zawsze chwali tatę za jego niezwykłą pracowitość, której nie da się ukryć.  Stasiu całe dotychczasowe życie poświęcił na pracę dla swojej rodziny, co bardzo imponuje synowi. Lubią wspólnie rozmawiać na życiowe tematy. W dziecięcych latach wspólnie kopali piłkę i grali na Pegasusie w Tanki. W tej chwili chętnie by to powtórzyli, gdyż mają ze sobą bardzo dobre relacje. Nati jest dla przyszłego teścia zawsze mile widzianym gościem w Kasince. Zdarzyło się, że nie chciał jej wypuścić z powrotem do jej rodzinnego domu

Świadkowa – Paulina

Starsza o rok siostra Pani Młodej. W życiu miewały różne relacje, ale tak naprawdę nie potrafiłyby żyć bez siebie. W dzieciństwie często uważane za bliźniaczki. W obecnej chwili lubią spędzać ze sobą czas (oby nie za dużo) i rozmawiać przy winku. Paulinka została świadkową, ponieważ Nati nie wyobraża sobie w tej roli nikogo innego. Już dawno mówiła siostrze, że bez niej do ślubu nie idzie. Zresztą świadkowa musi być też oczywiście śliczna i reprezentatywna, a Paulinka taka właśnie jest

Świadek – Przemysław

Przemek jest młodszym bratem Pana Młodego. Mimo różnicy wieku są dla siebie dobrym rodzeństwem. Dzielą wspólne zainteresowania, takie jak gry komputerowe, moda streetwearowa, tematyka fantasy. Choć Przemek nieraz zdenerwował Sławka (np. niszczył mu LEGO w dzieciństwie) to właśnie on został jego świadkiem, gdyż łączy ich w życiu wile pozytywnych chwil. Przemek to także niezłe ciacho, więc będzie ładnie wyglądał obok Młodej Pary przy ołtarzu i świadkowej

Jak dojechać?

Szczegółowe wskazówki dojazdu specjalnie dla Ciebie

Dom Pana Młodego

Adres:
Kasinka Mała 505
34-734 Kasinka Mała

GPS:
49°42’00.2″ N | 20°01’21.7″ E
lub 49.700062 N | 20.022688 E

Kod Plus (Mapy Google):
P22F+23 Kasinka Mała

Dom Pani Młodej

Adres:
Wytrzyszczka 38
32-860 Czchów

GPS:
49°48’43.0″ N | 20°38’28.3″ E
lub 49.811938 N | 20.641187 E

Kod Plus (Mapy Google):
RJ6R+QF Czchów

Miejsce uroczystości ślubnej

Adres:
Kościół pw. Św. Pustelników Świerada i Benedykta
33-318 Tropie

GPS:
49°47’46.3″ N | 20°39’26.8″ E
lub 49.796187 N | 20.657438 E

Kod Plus (Mapy Google):
QMW4+8Q Tropie

Widok 360°:
www.parafiatropie.pl

Miejsce przyjęcia weselnego

Adres:
Dom Weselny w Janowicach
Janowice 159
33-115 Janowice k. Zakliczyna

GPS:
49°53’34.1″ N | 20°51’02.9″ E
lub 49.892806 N | 20.850806 E

Kod Plus (Mapy Google):
VVV2+48 Janowice

Strona internetowa:
www.weselajanowice.pl

Plan stołów

Jak świętować, to tylko w najlepszym towarzystwie!

CO NA PREZENT?

Kwiaty, alkohol, słodkości, czy inne różności?

Drodzy Goście!
Największym prezentem będzie dla nas Wasza obecność na naszej uroczystości ślubnej oraz na przyjęciu weselnym.

Zamiast kwiatów i innych różności prosimy
o butelkę trunku lub zdrapkę (dostępne w punktach Lotto).

RSVP

répondez s’il vous plaît

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia:

30 czerwca 2023

Podkreślenie

Skontaktuj się z nami korzystając z poniższych danych
lub za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na dole strony.

Pozostało

%-DDni:

do obowiązkowego
potwierdzenia przybycia

Formularz kontaktowy

Chcesz potwierdzić swoje przybycie, złożyć życzenia lub o coś zapytać? Skorzystaj z poniższego formularza.

[contact-form-7 id=”356″ title=”Gold v1″]

Do zobaczenia!

15.08.2023